PUBG Mobile Hileleri (PUBG Mobile PC Hileleri)

PUBG Mobile Hileleri (PUBG Mobile PC Hileleri)

Bildiğiniz gibi online dünya, birkaç büyük oyunun başlamasıyla birlikte battle royale çılgınlığına döndü. Biri Fortnite diğeri ise PlayerUnknown’s Battlegrounds veya bilinen adıyla PUBG. Bu konumuza PUBG Mobile hilesini inceleyeceğiz.

PUBG Mobile Hile

Bildiğiniz gibi online dünya, birkaç büyük oyunun başlamasıyla birlikte battle royale çılgınlığına döndü. Biri Fortnite diğeri ise PlayerUnknown’s Battlegrounds veya bilinen adıyla PUBG.

Bu oyunları önemli yapan bir diğer unsur ise PUBG Mobile gibi diğer platformlarda bulunabilmeleri. PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunu Tencent Games tarafından yayınlandı ve Android ve iOS’ta kullanılabilir.

PUBG Mobile sürekli bir çevrimiçi oyundur, bu yüzden oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır ve ping ne kadar düşük olursa o kadar iyidir.

Hangi cihazlarda oynayabileceğiniz konusuna gelecek olursak, Android için; Android 5.1 veya üstü ve az 2 GB RAM’e sahip bir cihazdır. iPhone sürümünün ise iOS 9.0 veya daha yeni bir sürümüne ihtiyacı vardır. Bu yüzden iPhone 5’lere kadar uzanan bir dizi iPhone modeli destekler. iPad’lerde iPad Mini 2’nin yanı sıra 6. nesil iPod touch destekler.

Ayrıca PUBG Mobile’ı bilgisayardan oynamak için bir emülatöre ihtiyacınız olacaktır. Bu emülatörlere sahip olmak ve PUBG Mobile’ı PC’de nasıl oynayacağınız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Bilgisayardan PUBG Mobile Oynamak konumuzu inceleyin.

PUBG Mobile PC Hile

PUBG Mobile PC hile konusuna gelecek olursak, bu PUBG No Recoil Macro hilesi olarak bilinir. İnternet ortamında çeşitli PUBG hack programları da mevcuttur. Tabii PUBG Corp. bu konuda epey sıkı çalışıyor ve PUBG hack yapanları tespit edip ceza almalarını sağlıyor. No Recoil Macro ise bu hack programlarından daha farklı bir şeydir. Daha çok donanım ile ilgilidir. Çünkü bu PUBG hilesini uygulayabilmeniz için, “makro” özellikleri olan bir Logitech mouse’a sahip olmanız gerekmektedir. Bu özelliklerde mouse’unuz varsa, gerekli makro ayarlarını da yaptıktan sonra PUBG Mobile hile kodunu kullanabilirsiniz.

Kullanacağınız Logitech Mouse‘da ayarları yapabilmeniz için programını indirmeniz gerekmektedir. Bu, Logitech Mouse Gaming Software‘ı windows veya mac için indirme bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz. 

Programı indirip kurulumunu yaptıktan sonra açın. Uygulamanın ayarlar kısmında “Otomatik Oyun” algılamayı seçin. Ardından uygulamanın alt kısmında görünen “Düğmeleri Özelleştir”e tıklayarak yeni bir kodu aktifleştirecek yapılandırmayı yapın. Yapılandırma sırasında “Yeni Profil Oluştur” seçeneğini seçerek kod bölümüne makro kodu girin ve kaydedin. Makro koda aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Artık oyununuzu oynayabilirsiniz. Bu No Recoil Macro hilesi oyunu oynarken size, rakiplerinizi hemen tespit etme ve öldürme gibi kolaylıklar sağlayacaktır. Atışlarınızda geri tepme azalacak ve daha seri atışlar yapacaksınız.

PUBG No Recoil Macro Kodu:

function OnEvent(event, arg)
OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)
if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then
EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)
elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then
ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then
recoil = not recoil
spot = not spot
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then
if recoil then
repeat
–Sleep(35)
Sleep(8)
MoveMouseRelative(0, 2)
until not IsMouseButtonPressed(1)
end
end
end