Zaman Geçirebilecek 10 Mobil Oyun

Zaman Geçirebilecek 10 Mobil Oyun

Evden çıkmama ve tatil sürecinde çoğumuz evde vakit öldürecek bir şeyler bulamadığımız için sıkılıyoruz. Bu makalede 5 tane internetsiz ve 5 tane de internetli olacak şekilde oynayabileceğiniz oyunları derledik. Bütün oyunlar ile ilgili kısa bilgileri de makalemizde bulabilirsiniz.

İnternet Gerektirmeyen Oyunlar:

Stick War: Legacy

Tarayıcı oyunlarının efsanesi Çağlar Boyu Savaş’ın mobil versiyonu. Sıkıldığınız ve internet paketinizin bittiği zamanlarda oynayabileceğiniz klasik savaş ve strateji oyunu.

Global War Simulation – Strateji Savaş Oyunu

Türk yapımı strateji oyunu. Sade bir arayüze sahip, sayı ve yüzdelere bakarak karar vereceğiniz savaşlar ve yönettiğiniz ekonomi ile boş vakit öldürmeye bire bir.

Hole.io

Amacınız daha fazla şeyi yutarak karadeliğinizi büyütmeye çalışmak. İnternetinizin olmadığı bir zamanda birkaç kez oynayıp az da olsa zamanınızı geçirebileceğiniz bir oyun.

Plague Inc.

Oldukça ünlü olan Plague Inc. oyununun konusu bir salgın başlatmak. Amacınız en kısa zamanda çok kişiyi öldürmek fakat bu sırada tedavileri de engellemek zorundasınız.

Balls VS Blocks – Bricks Breaker

Oyundaki amacınız kutucuklar size yaklaşmadan önce onları kırmak. Her aşamadan sonra kutucuklar size daha çok yaklaşıyor ve her aşamada bir kez elinizdeki topları fırlatabiliyorsunuz.

İnternet Gerektiren Oyunlar:

Supercell Oyunları (Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars)

Çoğunuz biliyor ve oynuyorsunuzdur fakat bilmeyenler için listeye koymakta fayda var. Özellikle Brawl Stars hem rekabetçiliğiyle hem de diğer Supercell oyunlarından farklı olmasıyla oynamanızı tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

PUBG Mobile ve COD

Mobildeki en iyi FPS oyunlarını denemediyseniz mutlaka öneririz. Umarız bu oyunlar için telefonunuzun hafızası yeterli olur çünkü COD 1,6 GB ve PUBG ise 1,8 GB alan kaplıyor.