DJI, Ronin S 2 ve Ronin SC 2 Gimballarını Duyurdu!

DJI, Ronin S 2 ve Ronin SC 2 Gimballarını Duyurdu!

DJI yeni ürünlerini tanıttığından beri bir aydan fazla zaman geçti. Ancak bugün iki yeni gimbal duyuruldu. İşte Ronin S 2 ve Ronin SC 2 özellikleri ve fiyatı:

Yazılımcılar İçin Bilgisayar Önerileri

DJI, Ronin S 2 ve Ronin SC 2 Özellikleri ve Fiyatı

Her iki gimbal, DJI’nin 12 saate kadar kullanım sürdüğünü söylediği yerleşik pillerle birlikte geliyor ve her ikisi de kullanıcılarına 15 dakikalık şarj süresinde toplam 2 saatlik kullanım sağlayabilen yeni bir hızlı şarj özelliğine sahip. Panorama, timelapse ve dikey mod gibi önceki cihazlarda da bulunan çekim modlarına ek olarak DJI, 360 derecelik bir rulo gerçekleştirirken bir hiper geçiş yakalayan Zaman Tüneli adlı yeni bir mod ekliyor.

dji-ronin-s-2-ronin-sc-2-gimbal-ozellikleri-fiyati

Hem RS 2 hem de RSC 2 artık Arca Swiss & Manfrotto plakalarıyla uyumlu. Ve kameranızı monte ettikten sonra dengeleme düğmesiyle ince ayar yapılabilir, bu yenileme ile birlikte kullanıcıların çekimler arasındaki kurulum süreleri azaltılıyor.

Ronin SC 2, daha küçük aynasız kameralar için üretilmiş RS 2’nin daha küçük bir versiyonudur. Bu yılki güncellemeler, yeni bir katlanabilir tasarım ve RS 2’ye eklenen birçok yazılım ve donanım özelliğini içeriyor.

Ronin S 2 ve SC 2, bugünden itibaren DJI sitesi üzerinden sırasıyla 849 Dolar ve 499 Dolar‘dan satın alınabilir. 

Diğer DJI ürünlerinden bildiğimiz bir kombo paketi de ayrıca satışa sunuldu. Bir telefon tutucusu, ayrı odak motoru, RavenEye Görüntü Verici ve özel bir taşıma çantası içeren Pro Combo paketileri, RS 2 Pro Combo size 999 Dolar‘a mal olurken RSC 2 Pro Combo 739 Dolar‘a mal olacak.

dji-ronin-s-2-ronin-sc-2-gimbal-ozellikleri-fiyati

DJI’dan Önemli Mesajlar

DJI, Ronin S2 gimbal’ın piyasaya sürülmesini neden geciktirdiğini paylaştı. Aşağıdaki ifadeler, DJI’nin ikinci gimbal ile birkaç hatayı gidermek için biraz daha zamana ihtiyaç duyduğunu ve bunun da fabrikanın her iki gimbalden daha fazla birim yapmasına izin vereceğini açıklıyor.

DJI’da amacımız, her zaman yaratıcılığa ilham veren ve sektörü ileriye taşıyan ürünleri pazara sunmaktır. Dikkatli bir incelemenin ardından, 9 Eylül duyurusunu Ekim ayında daha ileri bir tarih için yeniden planlamaya karar verdik.

DJI

Daha fazlasını görmek için biraz daha beklemede kalmanızı rica ediyoruz. Gelecek nesil gimbal teknolojisi önümüzdeki ay tanıtılacak, böylece dünyanın yaratıcılarına çevrenizdeki dünyayı yakalamak için iki inanılmaz yeni seçenek sunabiliriz.

DJI